Miley rozhovor pro Girl!

17. července 2009 v 9:09 | Katty♥ |  Rozhovory

Všechen čas teď Miley věnuje natáčení nového filmu The Last Song a koncertování, ale i přesto si na nás udělala čas a řekla nám pár svých top beauty triků, otevřeně promluvila o smrti kamarádky i o Nickovi z Jonas Brothers, který jí byl tehdy největší oporou!
By:iheartmiley

 • Girl!: Miley, co je pravdy na tom, že končíš s "Hannah Montanou"?
  Miley: To je blábol! Samozřejmě, že nekončím. "Hannah Montana" je můj život! Nemám tušení, odkud se tahle fáma mohla vzít. Natáčet "Hannah Montanu" byla neuvěřitelná zábava! A to jak v seriálu, tak ve filmu.
 • Girl!: Prozradíš nám "pikošky" z natáčení?
  Miley: To, že se mnou ve filmu hrál i můj táta, všichni vědí. A to bylo docela zábavné! Když jsem měla mít líbací scénu, sledoval mě jako ostříž, co a jak s Lucasem děláme, aby to náhodou nezašlo někam dál. Jinak myslím, že kdyby trvalo natáčení trochu déle, možná bych se do Lucase zamilovala. Je to úžasný bavič, věčně má v kapse nějakou blbinu nebo vtípek a je moc milý. Ale na sbližování nebyl čas. Stali se z nás aspoň hodně dobří kamarádi. Nebudu vám ale lhát! Líbačka s ním byla dost vášnivá:-)
 • Girl!: Už víš, co budeš dělat o prázdninách?
  Miley: Ty se mě netýkají! Budu točit nový film The Last Song a v každé volné chvíli koncertuju. Na lenošení není vůbec čas. Někdy mě to mrzí, protože moje kámošky budou u vody se svými kluky a já budu zavřená ve studiu. Snad až bude hotovo, třeba někdy na podzim s kámoškami vyrazíme k moři.
 • Girl!: Postrádáš někdy normální teenagerovský život?
  Miley: Někdy možná maličko. Přestože jsem hodně na cestách, dělám úplně normální věci jako ostatní holky. Chodím s kámoškami nakupovat nebo do kina, objednávám si pizzu s kolou nebo pořádám DVD večery a pyžamové párty.
 • Girl!: A najdeš si ještě chvíli na svého kluka?
  Miley: Bohužel ne! Už jsem single. Myslím si, že by to se mnou při mém bláznivém životě nikdo nevydržel. Jsem neustále v tahu a jsem všude sledovaná. Takhle se vést vztah vážně nedá. To byl taky jeden z důvodů rozchodu s Justinem. I když jsme se měli moc rádi, prostě toho na nás bylo nějak moc!
 • Girl!: Znamená to, že s kluky vůbec neflirtuješ?
  Miley: Ale to jo! Baví mě si s kluky trošku hrát a motat jim hlavu, ale to je všechno. Mezi kluky mám spíš kamarády. Zažíváme spolu spoustu legrace, ale o víc tu nejde! Navíc mi připadá skvělé být holkou, kterou nikdo nedostane:-)
 • Girl!: A to jsi mi nahrála! Nick Jonas je tvůj dobrý kamarád, nebo jsi s ním někdy chodila, jak se často psalo?
  Miley: Nick mi stál celý rok po boku a ukázal se jako nejlepší kamarád, jakého jsem kdy měla. Byl mojí oporou a vším, co jsem potřebovala, abych se dostala z tragédie, která se před dvěma lety stala. Zemřela moje nejlepší kamarádka a já se úplně sesypala.
 • Girl!: To je mi moc líto, Miley! A co se tvé kamarádce stalo?
  Miley: Byla velmi nemocná a už se bohužel nemohla uzdravit. Měla nemoc, která se jmenuje mukoviscidóza. Je to dědičné onemocnění látkové výměny, při kterém se v orgánech, jako jsou například plíce, tvoří tuhý, zánětlivý hlen, který všechno ucpe. Tenhle hlen byl živá půda pro bakterie a postupem času zničil okolní tkáně. Prostě strašné! O téhle nemoci jsem si zjišťovala snad všechno, ale nemohla jsem kámošce už nijak pomoct. Nikdy na ni nezapomenu!
 • Girl!: A v těchto těžkých chvílích ti byl Nick nablízku?
  Miley: V tu dobu jsem byla na turné a nemohla jsem jít ani na pohřeb. Bylo to šílené a myslela jsem, že se fakticky zblázním! Byla jsem úplně vyřízená a do toho jsem MUSELA koncertovat a bavit lidi. Celou dobu se mnou byl Nick, pečoval o mě a staral se o mě každou vteřinu. Bez něho bych byla ztracená!
 • Girl!: Mluvíš o něm opravdu krásně, nechybí ti?
  Miley: Popravdě ano! V životě jsem asi neměla ještě nikoho tak ráda jako Nicka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miss Nicky Miss Nicky | Web | 3. srpna 2009 v 11:19 | Reagovat

noo jako hannah montana se mi vubec nelibi, pustila sem si to na netu jednou a po chvilce to vypla..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.